Ik overweeg een Model S te halen, vanwege het hoge tech gehalte en de speed :smile: Nu ben ik bij Tesla op bezoek geweest en zij gaven aan dat ze niet over de prijs willen onderhandelen. Ik ben benieuwd of dit jullie wel gelukt is, en zo ja, wat precies.
Nog erger: zelfs Maarten Steinbuch heeft geen korting of gratis accessoires ontvangen (meen ik hier ergens gelezen te hebben), terwijl hij er tientallen zo niet honderden heeft verkocht. ;-) Zolang er meer vraag is dan productie denk ik dat er eerder meer prijsverhogingen komen dan dat er kortingen of andere incentives gegeven worden.
Jawel hoor. Flink moeten onderhandelen, maar uiteindelijk toch ruim € 3.000 euro korting gekregen. - - - Updated - - - not!
Eerst kon er bij mij ook niets maar dan ook niets vanaf.. Maar toen ik wegliep met de woorden dat ik dan wel een Nissan Leaf zou nemen, trokken ze wit om de neus weg en kreeg ik de ene optie na de andere gratis erbij.. .. en toen werd ik wakker :tongue:
Athlon zal misschien wel een volume korting gehad hebben, die hebben dan ook ineens een 150-tal besteld (dacht ik). Group-buy organizeren misschien? Dan kan je ook direct voorsteken in de productielijn etc. :tongue:
Geen cent. Ik heb in 3.5 jaar al een paar Model S'en verkocht, maar korting zit er niet in. Probeer het dus ook maar niet, de prijs is zoals hij op de website staat. Ik heb zelf ook een hekel aan onderhandelen over prijzen, een leverancier moet gewoon in 1x met een goede prijs komen, dat hele dansje heb ik altijd een hekel aan.
Zolang Tesla meer auto's kan verkopen dan het kan bouwen (en dat is op dit moment het geval) kan er niet over de prijs worden onderhandeld.
in Eindhoven vertelden ze mij dat ook Athlon geen korting heeft gekregen. Ik denk eerder dat ze extra administratie kosten hebben moeten betalen ;-)
Ik heb wel een flinke korting gekregen, en wel in de vorm van rente! Oorspronkelijk zou ik de auto geleverd krijgen in augustus, dat wordt nu eind deze maand. Ik kan dus mooi ruim drie maanden rente trekken over ruim een ton! Dat komt neer op een gratis hoedenplank!!! ;-)
Laten we eerlijk zijn: de echte korting wordt gegeven door de belastingdienst. Daar kan geen aankoopkorting tegenop!