Tesla's in een tekenfilmpje over de vergelijking tussen auto's op fossiele brandstof versus op elektriciteit. Grappig, een beetje over de top, maar wel informatief. Duurt 12,5 minuut. en is in het Engels.
Artikel op standaard.be met een foto van een model 3 die staat te laden. Advertentie voor 0 €? Mooi toch? Zelfs in lockdown zit bedrijfswagen in de lift
Als je de olifant in de kamer echt niet wil zien. https://twitter.com/ceo_plus_ch/status/1365610704217251845?s=19
Ook dat is natuurlijk allemaal onderdeel van de marketing. Wat je niet test, hoef je ook niet te rapporteren.
EN alweer een stelletje vandalen die met hun poten niet van andermans spullen afblijven, spiegels van Tesla veelvuldig gestolen: Spiegels Tesla's massaal gestolen in Zuid en West: 'Bij mij al voor de vijfde keer'
Ik las het ook net inderdaad. Is er een speciale reden dat deze gestolen worden? De lampen van Porsche werden vroeger gestolen voor de weed-teelt. Is er ook een bizarre reden achter de zijspiegels, of worden ze gewoon gejat 'omdat het kan'?