Welcome to Tesla Motors Club
Discuss Tesla's Model S, Model 3, Model X, Model Y, Cybertruck, Roadster and More.
Register

Greek M3 Highland Arrivals 2023

This site may earn commission on affiliate links.
Καλησπέρα κι από εδώ. Εμένα άλλαξε το EDD όταν εφτασε το Asian Captain στο Suez. Πριν είχα κι εγώ 24 Οκτ με 18 Δεκ. Δεν έχω VIN και βλέπω ακόμα το παλιό Μ3 στη φωτογραφία της εφαρμογής...
 
Καλησπέρα κι από εδώ. Εμένα άλλαξε το EDD όταν εφτασε το Asian Captain στο Suez. Δεν έχω VIN και βλέπω ακόμα το παλιό Μ3 στη φωτογραφία της εφαρμογής...
Εμένα δεν έχει αλλάξει τίποτα από τότε που το παρήγγειλα!!! Κανένα σημάδι ζωής δυστυχώς. Από Δευτέρα λέω να πάρω την Αρετή στη Tesla μήπως και έχει κάνα νέο!!!
 
Ξεφορτώνει Tesla στη Σμύρνη; Πιστεύω ότι θα έχουμε νέα όταν φτάσει το Asian Captain στο Kopper ή το RCC ANTWERP στο Suez στις 22 Οκτωβρίου ή στη Βαρκελώνη λίγες μέρες μετά.
 
Ξεφορτώνει Tesla στη Σμύρνη; Πιστεύω ότι θα έχουμε νέα όταν φτάσει το Asian Captain στο Kopper ή το RCC ANTWERP στο Suez στις 22 Οκτωβρίου ή στη Βαρκελώνη λίγες μέρες μετά.
Από εχθές εκεί είναι. Aύριο φεύγει και σε 2 μέρες είναι στο kopper.
 
Το ξέρω ότι είναι εκεί αλλά δεν ξέρω αν θα ξεφορτώσει Μ3 αφού στην Τουρκία δε έχουν ανοίξει οι παραγγελίες
Ξέρω γω υποτίθεται το συγκεκριμένο έχει 5000 Highlands!!! Ήλπιζα μήπως και έφευγαν κάποια για Ευρώπη και τις εκθέσεις της Τουρκίας!!!
 
Για ελλάδα από Βαρκελώνη δεν έρχονται τα αμάξια;; Η υπάρχει περίπτωση να έρθουν και από την Σλοβενία;
Έτσι έχω άκουσει και εγώ!!! Αν και είναι κουλό, αντί να φύγουνε από Σμύρνη ή έστω από Σλοβενία, να φύγουν από την άλλη άκρη της Ευρώπης!!!
 
Έτσι έχω άκουσει και εγώ!!! Αν και είναι κουλό, αντί να φύγουνε από Σμύρνη ή έστω από Σλοβενία, να φύγουν από την άλλη άκρη της Ευρώπης!!!
Γι'αυτο και πιστευω πως είμαι στο rcc. ταιριάζουν και οι ημερομηνίες για Νοέμβριο. 28/10 φτάνει Βαρκελώνη
 
Για ελλάδα από Βαρκελώνη δεν έρχονται τα αμάξια;; Η υπάρχει περίπτωση να έρθουν και από την Σλοβενία;
Έχω διαβάσει ότι έρχονται από Βαρκελώνη. Εγώ υπέθεσα ότι το δικό μου μπορεί να είναι στο Asian Captain γιατί άλλαξε το EDD τη μέρα που έφτασε Suez.
Στην Tesla μου λένε να μη δίνω σημασία στην εφαρμογή και ότι δεν ξέρουν από πού θα έρθουν τα νέα M3. Στη HERTZ μου λένε ότι μάλλον θα πάρω το παλιό μοντέλο που δεν έρχεται Ελλάδα! Ελπίζω απλώς να είναι όλοι άσχετοι
 
Έχω διαβάσει ότι έρχονται από Βαρκελώνη. Εγώ υπέθεσα ότι το δικό μου μπορεί να είναι στο Asian Captain γιατί άλλαξε το EDD τη μέρα που έφτασε Suez.
Στην Tesla μου λένε να μη δίνω σημασία στην εφαρμογή και ότι δεν ξέρουν από πού θα έρθουν τα νέα M3. Στη HERTZ μου λένε ότι μάλλον θα πάρω το παλιό μοντέλο που δεν έρχεται Ελλάδα! Ελπίζω απλώς να είναι όλοι άσχετοι
Μπα μη δίνεις σημασία η tesla θα ξέρει όταν ξέρεις και εσύ. Απλά εγώ λέω να τους πάρω τηλέφωνο από εβδομάδα αν δεν έχω κάνα νέο, μήπως και μου πουν ποτε θα παραλάβει για την έκθεση και το test drive αυτά που έχει παραγγείλει, για να δω μήπως κινείται κάτι!!! Μου είχε πει ο διευθυντής, πριν κανένα μήνα όμως, ότι δεν είχε νέο ούτε καν για τις δικές του παραγγελίες και για να μου πει κάτι πρέπει να είναι επίσημο!!!