Welcome to Tesla Motors Club
Discuss Tesla's Model S, Model 3, Model X, Model Y, Cybertruck, Roadster and More.
Register
  • Want to remove ads? Register an account and login to see fewer ads, and become a Supporting Member to remove almost all ads.
  • Tesla's Supercharger Team was recently laid off. We discuss what this means for the company on today's TMC Podcast streaming live at 1PM PDT. You can watch on X or on YouTube where you can participate in the live chat.

Greek M3 Highland Arrivals 2023

This site may earn commission on affiliate links.
Καλησπέρα.Έχω παραγγείλει από την evpower τον Tesla Wall Connector Gen 3 και θα μου κάνουν αυτοί και

Καλησπέρα.Έχω παραγγείλει από την evpower τον Tesla Wall Connector Gen 3 και θα μου κάνουν αυτοί και την εγκατάσταση.
Μπορείς να μας πεις ενδεικτικά το κόστος κ πόσο καιρό θέλουν για την εγκατάσταση? Για να ετοιμαζόμαστε. Αυτοί αγοράζουν από τη Tesla?
 
Καλησπέρα.Έχω παραγγείλει από την evpower τον Tesla Wall Connector Gen 3 και θα μου κάνουν αυτοί και την εγκατάσταση.
Μου έκανε εντύπωση που αυτοί τον έχουν 50 ευρώ πιο φθηνά από τη Tesla. Αν είναι έτσι συμφέρει να τον πάρω από εκεί.
 
  • Like
Reactions: Vaggelis
Μπορείς να μας πεις ενδεικτικά το κόστος κ πόσο καιρό θέλουν για την εγκατάσταση? Για να ετοιμαζόμαστε. Αυτοί αγοράζουν από τη Tesla?
Η evpower είναι εγκεκριμένοι εγκαταστάτες της Tesla από το 2022.Υπαρχει ειδική τιμή για κατόχους Tesla γύρω στα 500€ για τον wall connector και 50€ για έλεγχο του χώρου πριν την εγκατάσταση και από εκεί και πέρα ανάλογα τι χρειάζεται η κάθε εγκατάσταση και τι θα ζητήσεις από 200€
 
  • Like
Reactions: GreekNavy
Η evpower είναι εγκεκριμένοι εγκαταστάτες της Tesla από το 2022.Υπαρχει ειδική τιμή για κατόχους Tesla γύρω στα 500€ για τον wall connector και 50€ για έλεγχο του χώρου πριν την εγκατάσταση και από εκεί και πέρα ανάλογα τι χρειάζεται η κάθε εγκατάσταση και τι θα ζητήσεις από 200€
σε ευχαριστώ πολύ! 523 μου ειπε η Tesla ότι κοστίζει σημερα.
 
  • Like
Reactions: GreekNavy
Η evpower είναι εγκεκριμένοι εγκαταστάτες της Tesla από το 2022.Υπαρχει ειδική τιμή για κατόχους Tesla γύρω στα 500€ για τον wall connector και 50€ για έλεγχο του χώρου πριν την εγκατάσταση και από εκεί και πέρα ανάλογα τι χρειάζεται η κάθε εγκατάσταση και τι θα ζητήσεις από 200€
Για το wall connector 3 μιλάμε; γιατί στο site της Tesla είναι στο 700αρι και στην ev 650 στο site της και 700 στο Skroutz. Αν ναι πάρα πολύ καλή τιμή, θα τους πάρω από εβδομάδα, να τον παραγγείλω.
 
  • Like
Reactions: Vaggelis
Για το wall connector 3 μιλάμε; γιατί στο site της Tesla είναι στο 700αρι και στην ev 650 στο site της και 700 στο Skroutz. Αν ναι πάρα πολύ καλή τιμή, θα τους πάρω από εβδομάδα, να τον παραγγείλω.
Καλημέρα, στα 650 € που λέει η evpower υπολόγιζε και 100€ λιγότερα σαν κάτοχος Tesla που κάνει ειδικές τιμές.
 
  • Like
Reactions: GreekNavy
Άλλαξε σε κανέναν η ημερομηνία παράδοσης;
Γιατί σε εμένα μειώθηκε για 21 Νοεμβρίου με 3 Δεκεμβρίου.
Καλημέρα, μίλησα με ΤΑ και μου είπε ότι το αμάξι έφτασε Βαρκελώνη. Οπότε το θέμα είναι πότε θα έρθει από εκεί. Εμένα δείχνει 22-Νοε με 4-Δεκ αλλά μου είπε ότι αυτό δεν είναι εφικτό..ίσως μέσα στις γιορτές όμως.
 
Καλημέρα, στα 650 € που λέει η evpower υπολόγιζε και 100€ λιγότερα σαν κάτοχος Tesla που κάνει ειδικές τιμές.
Προσωπικά ρώτησα την ΤΑ και εκεί έμαθα τη τιμή. Σου στέλνει email που πρέπει να στείλουμε με το VIN που βλέπουν στο σύστημα για τη παραγγελία. Θεωρώ ότι γισ τη τιμή σίγουρα αν είναι 523 ή όχι θα την έχουμε όταν μας απαντήσει το 2ο email
 
Σήμερα στην Tesla μου είπαν ότι τα αυτοκίνητα βρίσκονται Βαρκελώνη και οι παραδόσεις θα γίνουν μέσα στο Δεκέμβριο.
Εμένα σήμερα από το απογευματάκι και μετά δε βλέπω στην εφαρμογή το VIN ενώ το έδειχνε. Η ημερομηνία παράδοσης παραμένει ίδια 22 Νοεμβρίου με 4 Δεκεμβρίου.
Model 3 RWD άσπρο με 18" ζάντες το βασικό μοντέλο είναι
 
Σήμερα στην Tesla μου είπαν ότι τα αυτοκίνητα βρίσκονται Βαρκελώνη και οι παραδόσεις θα γίνουν μέσα στο Δεκέμβριο.
Το ίδιο μου είχαν πει κ εμένα τη προηγούμενη εβδομάδα ότι ήταν Βαρκελώνη κ ότι δεν ξεραν σίγουρα με ποιο καράβι θα έρθουν αλλά θεωρούσαν ότι ίσως προλάβουν παράδοση πριν από τα Χριστούγεννα. Στο μεταξύ είδα ότι το καράβι Neptune που το χρησιμοποιει η Tesla είχε έρθει από Βαρκελώνη Πειραιά
 
Εμένα σήμερα από το απογευματάκι και μετά δε βλέπω στην εφαρμογή το VIN ενώ το έδειχνε. Η ημερομηνία παράδοσης παραμένει ίδια 22 Νοεμβρίου με 4 Δεκεμβρίου.
Model 3 RWD άσπρο με 18" ζάντες το βασικό μοντέλο είναι
Ούτε εγώ έχω VIN πια!!!