TMC is an independent, primarily volunteer organization that relies on ad revenue to cover its operating costs. Please consider whitelisting TMC on your ad blocker and becoming a Supporting Member. For more info: Support TMC

Anyone know anything about the Czech Republic superchargers

Discussion in 'Europe' started by Cobos, Sep 13, 2015.

1. michal

michal Tesla

2. Michelin

Michelin New Member

IMG_0724.JPG Builds the show room tesla?

3. michal

michal Tesla

2 floors supercharger

• Funny x 2
  4. Inlama

Inlama Member

No to se tady snažím zjistit celou dobu, někdo tu psal, že by to mohl být servis, ale myslím si, že když servis tak určitě i showroom a zastoupení. V zadu za budovou jsou od prosince schované dvě Xka bez SPZ tak by to tak mohlo být. Jen nevím proč se tu nic moc neděje. Byl jsem se tam v neděli podívat tak jediné co udělali za týden tak začali vypouštět vodu ze suterénu a zasypali díry kolem základů, Doufám, že s příchodem jara se to rapidně zrychlí. Nevíte někdo něco jak to bude?

5. Inlama

Inlama Member

Well here trying to figure out all the time, someone wrote here, it could be a service, but I think that when the service so certainly showroom and representation. In the back behind the building are hidden from December two Tesla Model X without license plates so could it be. Just I do not know why there is not much happening. I was there on Sunday and see only what they did for a week so they began to discharge water from the basement and showered holes around the bases, I hope that with the arrival of spring it will rapidly accelerate. Does anyone know anything how will it be?

6. Inlama

Inlama Member

Tak vcera jsem tam byl zase. A zase nic. Zacinam pochybovat ze tam vubec neco bude.

7. heros

heros Member

Pustte to z hlavy a uz tam nejezdete. Nema to vyznam..Cele je to tam naprosto neverohodne..Mluvil jsem v lete nahodou s vlastnikem...
    Rec jak s kozou tanec..Az to bude, tak to bude...Ma uz davno ve sklepe Tesla nabijecky..Snad je mezitim neprodal..hahaha..

8. Inlama

Inlama Member

To nechapu proc tam teda ma i ty auta? Ach jo. Fakt je videt ze zijeme v cechach.

9. BillBu

BillBu New Member

Any further news of Superchargers in The Czech Republic? We may be making a road trip around the country in the summer (from UK via Germany). We are finding it a little difficult to understand what RFID cards we need for charging and how to get them for just one or two weeks. So having more Superchargers would be helpful. Is there going to be a Supercharger in Prague? Also to the west near Pilsen and Karlovy Vary?

10. Cobos

Cobos S60 Owner since 2013 - sold, S85D owner since 2017

It seems www.elektromobilita.cz has the best network for my research. I don't speak Czech so it's slightly hard to know. Though it seems like most bigger cities you can find shopping centers with 10kW Type 2 plugs which are free or the cost of parking. I greatly prefer not having to pay for charging as you mention you don't need to understand complicated procedures or have RFID cards or whatever. We will be going to Brno this summer so I'm hoping for the SC in Prague as well. It will make everything so much easier.

Cobos

11. heros

heros Member

I kdyby tam mel tech TMX stat 10, tak to vubec nic nerika o jeho zamerech s ev. stavbou SuC.o_O

12. Inlama

Inlama Member

Me tak nejde o ten SC ale o to jestli ta budova bude showroom + servis

13. heros

heros Member

Aha. A proc vlastne ?

14. Inlama

Inlama Member

No protoze vubec nemam paru jak to auto prihlasim tady v CR. Nevim tedy přesny postup, ale objedna se pres web a pak az je hotove tak Tesla posle nejake dokumenty ty se tu musi nechat certifikovanym prekladatelem prelozit. Pak se musi na zaklade techto prelozenych dokumentu zaridit povinne ruceni a auto (bez auta) nejak prihlasit. Az teprve pote se musi se SPZ do Tilburgu pro auto. Zatim jsem nenasel majitele Tesly, ktery by mi v tomto pomohl. Takze tohoto postupu se trochu obavam. Takze pokud by to byl showroom tak jen prijdu objednam a pote vyzvednu jiz se vsim vsudy.

15. Bluesman

Bluesman New Member

Dovoz není žádný problém. Popsal jsem ho na slovenském fóru teslaclub.sk, v rubrice
    strana 5, autor Bluesman. Teď už to jde jednodušeji, bez CRM. Jestli ten popis nestačí tak mi pošlete Váš kontakt a já se s Vámi spojím

16. Inlama

Inlama Member

Tak a je to. Na webu supercharge.info nam zmizel status permit a uz tam nic neni. Takze tady asi opravdu nic nebude. Na strankach teslarati je nove oznacen v Praze na ulici Koruni.

17. Kreten

Kreten Member

Na Teslarati jen přesně vzali umístění z webu samotné Tesly, kde je prostě hozeno doprostřed nápisu Prague na mapě. Takže bych řekl, že místo je neznámé. Na tom místě bych ho opravdu neočekával. Shodou okolností je přesně na budově, kde jsem 2 roky chodil do školy :)

18. heros

heros Member

SuC v Praze !! Dnes jsem se byl podivat ve Vestci. Na parkovisti, kteremu vevodi 6 selektu ( zatím ? ) dobijecek Tesla SuC, se pilne pracovalo. Otevreni je , zda se,uz jen otázkou casu !!

19. kort677

kort677 Banned

afaik this is the only one
    Humpolec, Czech Republic
    near city Humpolec, highway D1, halfway between Prague and Brno

20. Inlama

Inlama Member

Takze nakonec to tam opravdu bude? Tak to je super skvela zprava. Videl jste tam take zaparkovane ty dve Tesly model X? V jakem stadiu stavby je ta prilehla budova se tam stavi se SC? Musim se tam zajet podivat.

Share This Page

• About Us

Formed in 2006, Tesla Motors Club (TMC) was the first independent online Tesla community. Today it remains the largest and most dynamic community of Tesla enthusiasts. Learn more.
  • Do you value your experience at TMC? Consider becoming a Supporting Member of Tesla Motors Club. As a thank you for your contribution, you'll get nearly no ads in the Community and Groups sections. Additional perks are available depending on the level of contribution. Please visit the Account Upgrades page for more details.

SUPPORT TMC