Welcome to Tesla Motors Club
Discuss Tesla's Model S, Model 3, Model X, Model Y, Cybertruck, Roadster and More.
Register

Anyone know anything about the Czech Republic superchargers

This site may earn commission on affiliate links.
Praha stále nic

ČERVEN 2016 image cc.jpg
 
Last edited:
  • Informative
Reactions: damucz
I have charged (SC) there yesterday. Everything works fine. The gas station has good internet, decent coffe and food and poor rest rooms. The last 500 meters to the station are a bit cluttered and and complex due to the ongoing road works.
By driving carefully I have no problems reaching Nossen SC close to Dresden. A great addition to the SC network!
 
  • Like
Reactions: heleauto
Ahoj,
Podle vyjádření majitele pozemku, které jsem získal nepřímo, se nejprve dokončí probíhající stavba objektu na vedlejším pozemku (fáze I.) a poté se vybuduje Supercharger na části pozemku blíže silnici (fáze II.). Kdy to bude? Lze pouze odhadnout podle toho jak rychle bude postupovat dokončení fáze I. Můj osobní odhad je, že Supercharger bude až někdy během příštího roku.
 
  • Like
Reactions: Inlama
No nevím byl jsem tam teď několikrát o víkendech a nikam se to nepohlo. Jen jsou schované dvě Xka za plotem v arealu. Nevíte proč tam jsou? Kdo je vlastně hlídá a tak? Nevíte kolik stojí poplatek za nabíjení u SC u vystrkova? Mělo by se to nově ukazovat v autě v mapách při rozklinkutí na daný SC.