JoeNe
EU P 1662
Dit was in de laatste versie 6 ook al zo volgens mij.
Dat is mogelijk. Ik had er al een tijdje niet meer gecontroleerd.
Over het algoritme valt ook te discussiëren. Ik gebruik nu Waze en die stuurt me vaker langs secundaire wegen. Op zich vind ik dat wel ok en verkies ik dus het algortitme van Waze.Het probleem zit hem niet eens zo zeer in de kaarten als in het gebrekkige algoritme. Daar moeten ze wat aan doen...
Maar mijn Model S durft me soms ook in de tegengestelde richting een straat insturen. Vooral in de stad. Op de duur draai je rondjes en verlies je heel veel tijd vooraleer je terug op weg bent naar je bestemming. Daar ligt de oorzaak in verouderde kaarten.
En het spijtige is dat Navigon (de supplier van onze Model S zijn navigatie en kaartgegevens) elk kwartaal een kaartupdate voorziet, waar wij als Model S rijder van zouden kunnen genieten. Het is alleen Tesla die ze niet doorduwt.
Ze hebben nog veel werk aan hun navigatie als ze autonoom gaan willen rijden. Ik had gehoopt dat die ontwikkelingen wat sneller zouden lopen...