Koen De Smet
Member
Zijn die groen-oranje-rode lijnen in de Tesla 100% dezelfde als in Google maps? Waze is altijd zeer accuraat en ik veronderstel dat de Waze gegevens ook in Google Maps worden geintegreerd -Google is ondertussen toch al 2 jaar eigenaar. Vandaar dat ze zo correct zijn(?).
De navigatie algoritmes van Waze zijn duidelijk nog niet geintegreerd in Google Maps, laat staan Tesla. Waze stuurt me netjes rond een opgebroken straat bij ons in de buurt, de Tesla en Google Maps doen dit niet. Daar is nog werk aan.
Ik mis bv een voorgestelde SUC uit de route te kunnen verwijderen of een "via" punt kunnen ingeven, bv om een simulatie van een heen-terug rit naar een bestemming 200km verder te kunnen maken (moet ik op de heenweg al langs de SUC of haal ik het op de terugweg).
De navigatie algoritmes van Waze zijn duidelijk nog niet geintegreerd in Google Maps, laat staan Tesla. Waze stuurt me netjes rond een opgebroken straat bij ons in de buurt, de Tesla en Google Maps doen dit niet. Daar is nog werk aan.
Ik mis bv een voorgestelde SUC uit de route te kunnen verwijderen of een "via" punt kunnen ingeven, bv om een simulatie van een heen-terug rit naar een bestemming 200km verder te kunnen maken (moet ik op de heenweg al langs de SUC of haal ik het op de terugweg).