Fred85D
Member
Ik had ook dezelfde melding zoals hierboven gemeld en daarna gelijk het zelfde probleem als widodh, op grote scherm alleen een (gedeeltelijke)route maar de instructies en kleine scherm werken wel (kloppen niet want ik rij niet volgens de berekende route, er is een snellere over de snelweg)
Ik heb meerdere keren reset (draaiwieltjes op stuur) gedaan en toen leek het beter te gaan maar moet eerlijk zeggen dat dit recent is en dus nog niet als definitieve oplossing kan benoemen.
De update doet (zo blijkt) iets met route berekening maar werkt nog steeds op dezelfde (oude) kaarten. Het is voor het eerst dat ik bij Rene lees dat een afrit die er voorheen al was (maar nooit opgenomen in de route) nu wel gebruikt wordt...
Ben benieuwd waneer de (nieuwe) A4 dan eindelijk opgenomen gaat worden, nadeel is dat er namelijk ook geen file info van wordt geprojecteerd. Gisteren werd overal geroepen dat de A4 vanaf Den Haag naar Rotterdam afgesloten was echter kon ik dit niet nagaan op het scherm (immers toont wel de weg maar laat geen info zien).
De gok genomen en wat bleek: In eindhoven (centrum verkeersdienst) hadden ze de richting verkeerd doorgekregen (was afgesloten vanaf R'dam naar Den Haag) waardoor een hopeloze (overbodige) file ontstond op de A13...
Ik bedoel hiermee te zeggen dat de info via TMC in de tesla betrouwbaarder is dan die op de radio voorgelezen of aangegeven op de matrixborden. Door de "blind-spot" van de nieuwe A4 is het gokken
Kan iemand mij vertellen welke bron gebruikt wordt voor de TMC in de Tesla? Deze toont verdacht veel overeenkomst met TomTom-live. Zodra er in de file een stukje opgetrokken wordt kleurt deze gelijk geel op het scherm, zeer accuraat dus. Lijkt dus van telefoon verbindingen te komen, het systeem dat TomTom-live gebruikt.
Ik heb meerdere keren reset (draaiwieltjes op stuur) gedaan en toen leek het beter te gaan maar moet eerlijk zeggen dat dit recent is en dus nog niet als definitieve oplossing kan benoemen.
De update doet (zo blijkt) iets met route berekening maar werkt nog steeds op dezelfde (oude) kaarten. Het is voor het eerst dat ik bij Rene lees dat een afrit die er voorheen al was (maar nooit opgenomen in de route) nu wel gebruikt wordt...
Ben benieuwd waneer de (nieuwe) A4 dan eindelijk opgenomen gaat worden, nadeel is dat er namelijk ook geen file info van wordt geprojecteerd. Gisteren werd overal geroepen dat de A4 vanaf Den Haag naar Rotterdam afgesloten was echter kon ik dit niet nagaan op het scherm (immers toont wel de weg maar laat geen info zien).
De gok genomen en wat bleek: In eindhoven (centrum verkeersdienst) hadden ze de richting verkeerd doorgekregen (was afgesloten vanaf R'dam naar Den Haag) waardoor een hopeloze (overbodige) file ontstond op de A13...
Ik bedoel hiermee te zeggen dat de info via TMC in de tesla betrouwbaarder is dan die op de radio voorgelezen of aangegeven op de matrixborden. Door de "blind-spot" van de nieuwe A4 is het gokken
Kan iemand mij vertellen welke bron gebruikt wordt voor de TMC in de Tesla? Deze toont verdacht veel overeenkomst met TomTom-live. Zodra er in de file een stukje opgetrokken wordt kleurt deze gelijk geel op het scherm, zeer accuraat dus. Lijkt dus van telefoon verbindingen te komen, het systeem dat TomTom-live gebruikt.
Last edited: