Hans Noordsij
Well-Known Member
De auto wil gewoon rechtdoor. Dat heeft niets met de navi te maken. Die koppeling is er nog niet.
You can install our site as a web app on your iOS device by utilizing the Add to Home Screen feature in Safari. Please see this thread for more details on this.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Heb ook de nieuwe kaarten en alles rond Rotterdam pakt hij goed op nu. Echter als je vanaf Den Haag komt en je wilt naar Rhoon dan wilt hij je door het centrum gooien maar dat is trager, nu had mijn audi dat ook altijd echter gebeurde bij mij het volgende:
Navigatie ingesteld naar Rhoon vanaf Den Haag. Op de A13 wilt hij door het centrum echter ik ben eigenwijs en sorteer voor om richting de benelux tunnel te gaan de A20 op. De auto reedt op autopilot en wilde dus gewoon rechtdoor de navi volgen en niet de bocht die hij toch duidelijk had moeten zien. Ik kon ingrijpen maar dit zijn wel dure foutjes.
Niet helemaal Hans, er bestaat wel degenlijk een data uitwisseling tussen geplande navi route en AP/ACC.
De (nieuwe) A4 waar AP inhoudt waar vroeger de A4 stopte heeft wel bewezen dat er "iets" wordt doorgegeven aan AP vanuit de geplande Navi route. Immers waarom houdt de MS in (tot wel 50km/u) op een vrije snelweg (die op GoogleMaps wel te zien is maar op het andere scherm niet).
Was het jij niet zelf die laatst melde bij een afrit van de snelweg dat de MS in AP de snelheid er uithaalde voor een scherpe bocht? Of was dat iemand anders?
Echter vraag ik me af als je navi route nu ipv de stad door, wel de A20 had gepland als route of je dan ook had moeten ingrijpen gezien de bestaande data uitwisseling tussen Navi en AP?
Ik zal dit zelf ook eens (gaan) testen aangezien ik ook vaak die route (kan) rijden.
Vanmorgen nieuwe maps gekregen.
Eerst gecheckt of de verlengde A4 al werkt, niet natuurlijk, dat zou me verrast hebben, komt goed. Een andere check was de route naar schoonfamilie in Elburg, waar de navi mij vanaf de A28 / 't Harde over de provinciale weg naar Elburg leidde, en dan 3/4 rond Elburg, via de haven (prachtig natuurlijk). Nu gewoon 1/4 langs de andere kant. Ben benieuwd of het overall beter zal zijn.
Afgelopen week in Amsterdam geweest voor eerste beurt (bij 40k en 1,5 jaar maar dat terzijde).
Werd me ingefluisterde dat er een software update aankomt die een aantal functies in de navigatie gaat aanpakken en toevoegen. Welke kon (of wilde) men me niet vertellen.
Ik zet het geluid van de nav altijd uit, maar kan me voorstellen dat, met de kwaliteit van de Tesla nav in gedachten, er 15-ish gezegd wordt.Wat is toch dat "inch" wat Tessie roept bij aankomst: uw bestemming, Boslaan 15-inch, bevindt zich aan de rechterkant
Ofzoiets.Hebben jullie dat ook?